top of page

Straipsniai apie mane

www.nicentras.lt:

Pilka spalva interjere

Interjeras – tai veidrodis, atspindintis šeimininko asmenybę, vidinę būseną bei pasaulėjautą. Pasižvalgykime, ką pavyko sukurti tikrai asmenybei šiame dviejų kambarių bute.

Straipsnį rasite paspaudę čia

LRT:

PIN kodas. Kiek kainuoja namui tapti namais?

Kiek kainuoja namui tapti namais? Kaip sienų ir stalų spalva veikia jūsų produktyvumą ir kodėl viename Sicilijos kaime namai tekainuoja eurą? Ved. Mindaugas Aušra ir Jurgita Čeponytė.

LRT video reportažą rasite paspaudę čia

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė papasakojo apie savo kuriamus projektus, pasidalino patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis interjerą bei apžvelgė 2020 m. interjero tendencijas.

LRT:

Interjero dizainerė: įrengti kambariuko dydžio butą – tikras iššūkis

Lietuviai mėgsta patys atnaujinti savo namus. Žodis „remontas“ girdimas tikrai dažnai. Tačiau pastaruoju metu vis labiau tautiečiai nebepasitiki savo jėgomis ir įvairius remonto darbus patiki specialistams.

LRT straipsnį rasite paspaudę čia

DELFI: 

Butui Naujamiestyje sukūrė išskirtinį interjerą: liksite sužavėti 

Pirmoji užduotis bute – paslėpti rekuperacijos vamzdį, kuris buvo pravestas per svetainės sieną. Jei būtume jį palikę, svetainėje būtų stipriai nužemintos lubos ir atsiradę neestetiški lubų aukščių perėjimai, o juk visada norisi maksimaliai išlaikyti aukštas lubas dėl erdvės pojūčio! Todėl buvo nuspręsta išgriauti svetainės sieną ir pastatyti naują, ją pakoregavus. Dėl to turime šiek tiek sumažintą svetainę, bet kelių lentynų sekciją su talpia spinta, į kurią galima net užeiti. O rekuperacijos vamzdis labai gražiai pasislėpė miegamojo spintoje.

 

DELFI straipsnį rasite paspaudę čia

TV3 laida „5 žvaigždučių būstas“

Interjero dizainerio pagalba įsirenginėjant namus seniai nebėra tiktai išrinktųjų užgaida. TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“ interjero dizainerė Dovilė Sakevičė papasakojo apie besikeičiančias tendencijas ir karščiausius mados trendus įsirenginėjant namus.

 

TV3 reportažą rasite paspaudę čia

Namas ir Aš

Kiekvienas sutiks, kad geras apšvietimas yra viena svarbiausių interjero detalių, kurią būtina kruopščiai apgalvoti. šviesa namams suteikia daug jaukumo, o skirtingi šviestuvai padeda funkcionaliai išnaudoti kiekvieną zoną. 

Straipsnį rasite paspaudę čia

Delfi.lt - būstas

Kardinalūs senos statybos buto pokyčiai: nepatikėsite, kad tai ta pati erdvė
 

Straipsnį rasite paspaudę čia

LRytas - Gyvenimo būdas

Mažas butas ne problema – nustebsite, ką galima juose sukurti.

Videoreportažą žiūrėkite paspaudę čia:

lrytas.tv/dovile-sakevice-video-reportazas

tv3 5 zvaigzduciu bustas.png
TV3 laida - penkių žvaigždučių būstas
Laidą rasite paspaudę čia

 
Vilnietės įrengtas 12 kv. metrų butas nustebino jo savininkus 
 

D.Sakevičė kuria interjerus nuomuojamiems būstams. 30, 18, 16 kvadratinių metrų ploto. O neseniai ji įrengė vos 12 kv. metrų butuką. 30 kv. metrų būstą įsigiję žmonės jį padalijo į du – 18 ir 12 kv. metrų. Dabar tai vadinama ne butais, o kūrybinėmis dirbtuvėmis, bet tai nieko nekeičia norint juos įrengti nuomai. Dovilei teko gerokai pasukti galvą, kaip į tokį plotą sutalpinti viską, ko reikia patogiam gyvenimui, – vietas miegui, valgiui gaminti, daiktams susidėti. Visaip ji dėliojo tą planą, kol galiausiai užsakovui parodė net keturis jo variantus.

Straipsnį skaitykite čia:

lrytas.lt/dovile-sakevice-12kv-m-butas

„Namas ir Aš“ iškarpa
 
namas ir as.png
15 min
Jaunam vyriškiui skirtas būstas – charakteringas dizainas ir išraiškingos formos 
 
Skaitykite čia
 
15 min straipsnis.png
"Namas ir aš" 2018
 
namas ir as 2018.png
bottom of page