top of page

Interjeras kuriamas individualiai, asmenybei, pažiūrėkime, ką pavyko sukurti šiame dviejų kambarių bute naujos statybos name!

  • Interjere vyraujanti pilkų atspalvių paletė, juodos detalės, balta sienų spalva, pilkšvos grindys sukuria minimalizmą, bet atrodo, kad taip ir turi būti! Na, o kad nebūtų „nuobodu“ interjeras papildomas mėlynos spalvos detalėmis!

  • Virtuvė. Antracito spalvos virtuvė su medžio imitacijos plokšte. Virtuvės plotą norėjosi išnaudoti maksimaliai, todėl buvo suprojektuota virtuvė su antrasole iki pat lubų.

  • Išskirtinai atrodo šiam interjerui specialiai pagal užsakymą gamintas valgomojo stalas su juodomis metalinės kojomis. Stalviršiui naudojama ytin plona Compact hpl plokštė suteikia nepaprasto lengvumo. Pavyko rasti ir puikiai derančias kėdes ir virš stalo kabantį juodą šviestuvą. Šalia valgomojo zonos netradicinis sprendimas – siauras veidrodis per visa buto aukštį, kuris suteikia elegantiškumo, atspindi erdvę bei šviesą ir optiškai didina erdvę.

  • Svetainė. Minkštas kampas, mėlynų atspalvių paveikslas, dailaus dizaino kavos staliukas, kilimas su mėlynomis linijomis suteikia maksimaliai patogią poilsio zoną. Tv komoda papildyta atviromis šoninės lentynomis, kurios suteikia asmeniškumo, nes jose puikiai atrodo nuotraukų rėmeliai su įsimintinomis akimirkos, ar tiesiog interjero aksesuarai. Antracito spalvos siena bendroje erdvėje papildyta tokios pat spalvos siauromis lentynos pasidėti knygoms ar žurnalams. Langai šiuo atveju dengiami dieninio ir naktinio audinio romanetėmis, būtent dėl lengvumo įspūdžio ir taupant vietą.

  • Miegamasis kambarys. Jame karaliauja veliūras! Mėlynos spalvos veliūrinės užuolaidos miegamajame suteikia išskirtinio žavesio ir jaukumo. Tam tikri interjero sprendimai ir pasirinktos detalės puikiai papildo miegamąjį - antracito spalvos siena ir pintas veliūrinis lovos galvūgalis, betoniniai naktiniai staliukai, nukreipiamieji sieniniai šviestuvai, juodas krėsliukas pasidėti mėgstamai knygai ar rūbams. Drabužinėje jokių durų, ją puošia tas pats mėlynas veliūrinis audinys, tam kad galima būtų laisvai judėti, o esant reikalui (svečiams) pridengti joje esančius drabužius ir daiktus, kartu tai suteikia dar daugiau jaukumo.

  • Vonios kambarys. Pasirinktos pagrindinės pilkos betono imitacijos plytelės, raštuotų plytelių siena duše ir viena siena dažyta pilka spalva.  Šie elementai suteikia vientisumo, autentiškumo ir sukuria kambario jaukumo įspūdį. Taip pat juodos detalės suteikia subtilumo ir puikiai kontrastuoja su pilka spalva. Trys juodo metalo įrėminti veidrodžiai - ne toks dažnas sprendimas, labiau net nestandartinis. Juodas nukreipiamas šviestuvėlis prie veidrodžio, maišytuvas, gyvatukas, baldinės rankenėlės. Viena iš šių dienų tendencijų – dušo durys su juodos spalvos rėmu.

  • Baltos spalvos durys ir grindjuostės tarsi „išnyksta“ bute, o juodi elektros jungikliai ir kištukiniai lizdai sudaro įspūdį, kad šiame interjere viskas apgalvota iki smulkmenų! Žiūrime!

bottom of page