top of page
Kotedžas Kaniaviškių g. 6

Subtilus, bet tuo pačiu savo charakterį atspindintis dizainas – tokia buvo pagrindinė užduotis kuriant šį 95 kv.m. kotedžo interjerą jaunai šeimai. Tai pavyko įgyvendinti apjungiant pramoninio ir modernaus stiliaus elementus kartu su pasirinktų trijų spalvų – juodos, baltos ir pilkos, derinimu, kurios šiam būstui suteikia elegancijos bei įneša šarmo. 
Virtuvė su valgomojo zona ir svetainė yra įrengtos bendrai, todėl šios dvi funkcinės erdvės buvo atskirtos lubomis – svetainės erdvėje yra pramoninės, neapdoroto betono lubos, o virtuvėje ir valgomojo zonoje jos padengtos apdailos sluoksniu. Sustiprinant laisvalaikio zonos, kaip atskiros patalpos, efektą buvo panaudoti krentantys šviestuvai, primenantys tokius, kokie buvo įrengiami senose gamyklose. Pasirinkta balta sienų apdaila ypatinga
tuo, kad ji vizualiai sukuria erdvės pojūtį, o juodos ir pilkos spalvos atsikartojimas balduose bei aksesuaruose sukuria kontrastą ir tuo pačiu elegantišką paprastumą – svetainėje esanti krosnelė, staliukai su betono imitacijos stalviršiu, geometrinio rašto kilimas, stačiakampio formos valgomojo stalas su juodos spalvos kėdėmis, išskirtinio dizaino laikrodis ant sienos, lūžtančią bangą primenantys laiptai, korio formos veidrodis ir plytelės vonios kambaryje.
Visose kitose patalpose pasirinkti praktiški, funkcionalūs sprendimai, atitinkantys jaunos šeimos poreikius. Antrame aukšte esantys miegamieji kambariai įrengti naudojant tų pačių atspalvių kombinacijas, tokiu būdu išlaikant harmoniją ir vientisumą visame interjere.

bottom of page