top of page
2 kamb. butas Vingrių g. 6

Pagrindinė užduotis kuriant Vingrių g. esančio buto interjerą – iš administracinių patalpų įrengti du jaukius būstus nuomai. Beveik 85 kv.m. patalpos buvo padalintos į du butus, todėl pirmiausia reikėjo apgalvoti funkcionalius išplanavimus. Tuomet buvo suprojektuotas šis 55 kv.m. dviejų kambarių butas, kuris turi erdvę svetainę su virtuve ir valgomuoju, miegamąjį, vonios kambarį ir koridoriaus zoną, kurioje yra ne tik talpios sieninės spintos, bet ir įkomponuota darbo zona.
Baltos sienos, pilki baldai ir specialiai šiam būstui parinkti aksesuarai sukuria šviesų ir lengvą interjerą. Moderni, neperkrauta ir švari virtuvė susilieja su baltomis sienomis ir taip tarsi išnyksta erdvėje. Svetainėje optimaliai išnaudotos plačios palangės ant kurių galima ne tik auginti gėles, bet ir jaukiai prisėsti bei gėrėtis nuostabiu senamiesčio vaizdu.
Pasirinktos originalios interjero detalės yra labai svarbios šiame būste, siekiant jį pagyvinti bei padaryti jaukų. Miegamajame gyvumo suteikia mėlyno atspalvio dvigulė lova su kontrastinga tamsiai pilka siena ir kabančiais šviestuvais šonuose, o margo rašto pilkų atspalvių skirtingos plytelės vonioje sukuria išskirtinį jausmą ir taip primena, kad butas yra pačioje Vilniaus miesto širdyje.

bottom of page